MÖBLER / Bord / Sybord 9851425
nr 985 1425
Sybord
1880-tal, längd: 57 cm, djup: 43 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:44:45
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Sybord
Kondition: slitage
nr 985 1425
Sybord
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 5 oktober 2015 |